Еврофутбол: Новини

•     Водещи новини
  •     Архив новини
  • Интервюта с новите Спортни таланти на Еврофутбол - част V

The Last of usПета част на Спортните ни таланти започва с интервю с Мария Йовкова – състезателка по тенис на маса. Следват плувците Василики Кадоглу и Георги Цурев, младите биатлонисти Биляна Чавдарова и Константин Василев, сноубордистката Теодора Илиева и параатлетът Християн Стоянов.

02.05.2019 г.

16-годишната Нургюл Салимова е гросмайстор по шах

The Last of usСпортният талант на Еврофутбол – Нургюл Салимова, вече е с титлата Гросмайстор при жените, след като се класира на 20-о място на Европейското индивидуално първенство по класически шахмат за жени, което се състоя в Анталия, Турция от 10 до 23 април. Друг Спортен талант на Еврофутбол – Гергана Топалова, вече с ново рекордно класиране в световната ранглиста при жените, където заема 603-то място при актуализацията на класацията от 22.04.

25.04.2019 г.

Интервюта с новите Спортни таланти на Еврофутбол - част IV

The Last of usЧетвъртата част на Спортните ни таланти. Сега ще се представят Любомир Калчев – шорттрек, биатлонистите Антон Синапов и Димитър Герджиков и тенисистката Гергана Топалова.

24.04.2019 г.

Радина Борисова с бронз при девойките от G1 на София по таекуондо

The Last of usСпортният талант на Еврофутбол - Радина Борисова, спечели бронзов медал от 5-о издание на международния турнир по таекуондо G1 Sofia Open, който се проведе през уикенда в столичната зала "Асикс Арена". Георги Цурев и Василики Кадоглу със сребро от отборния шампионат по плуване.

22.04.2019 г.

Димитър Исаев е 8-ми в шампионата по скокове във вода на Украйна

The Last of usСпортният талант на Еврофутбол Димитър Исаев се класира на 8-о място на 1-метров трамплин на Открития шампионат по скокове във вода на Украйна. Друг Спортен талант на Еврофутбол, но в тениса – Гергана Топалова, достигна до 1/8-финалите на тенис турнира в Обидош (Португалия) с награден фонд 25 хиляди долара.