Еврофутбол: Новини

•     Водещи новини
  •     Архив новини
  • Талантът на Еврофутбол Мария Делчева е златна медалистка от олимпиада

The Last of usСпортният талант на Еврофутбол Мария Делчева спечели златен медал в отборния турнир за смесени състави по бадминтон на Младежките олимпийски игри в Буенос Айрес - Аржентина. Христо Христов е вицешампион по щанги, Диана Петкова стана шеста в плуването. Вижте постиженията и на другите спортни таланти на Еврофутбол.

15.10.2018 г.

Интересни срещи

The Last of usБългария ще спечели убедително съботния домакински мач срещу Кипър от европейския футболен турнир Лига на нациите, показват коефициентите на Еврофутбол. Вижте и други интересни срещи от европейската Лига на нациите в идните дни.

12.10.2018 г.

Таланти на Еврофутбол със силно представяне на олимпиада в Аржентина

The Last of usСпортният талант на Еврофутбол Мария Делчева се класира за полуфиналите в отборния турнир по бадминтон на Младежките олимпийски игри в Буенос Айрес – Аржентина с тима си "Алфа". Диана Петкова, която е един от талантите на Еврофутбол в плуването, завърши на 13-о място на 100 м св. стил в аржентинската столица. Рахим Рашайда зае първото място на открития турнир за купата на България по шпага във възрастовата група до 15 г.

11.10.2018 г.

Талантът на Еврофутбол Вилиян Бъчваров с два сребърни и един бронзов медал

The Last of usСпортният талант на Еврофутбол Вилиян Бъчваров спечели два сребърни и един бронзов медал от завършилия Държавен индивидуален шампионат по кану-каяк в Пловдив. 200 метра с Димитър Димитров. Бронзовото си отличие Вилиян заслужи в спринта на 200 метра на едноместен каяк. Друг талант на Еврофутбол – Ева Петкова победи в лекоатлетически пробег "Варна" във възрастовата група момичета под 16 г.

08.10.2018 г.

Еврофутбол дава 2500 лева стипендия

The Last of usЗа шеста поредна година Еврофутбол обявява прием на документи за стипендия на името на своя колега Лука Бекяров. Тя е предназначена за студенти от Техническия университет, факултет "Компютърни системи и управление", и е на стойност 2500 лева (10 месеца по 250 лева).

02.10.2018 г.

Столичанин спечели 12 500 лева – позна, че Тотнъм Хотспър и Барселона ще завършат 2:4

The Last of usПечалба от 12 500 лева зарадва участник от София, който игра само на един мач, но позна точния резултат на двубоя от Шампионската лига между Тотнъм Хотспър и Барселона (2:4).